Oferta stałej pracy w Niemczech na stanowisko:

Opiekun/ka medyczny

w domu opieki

Miejsce pracy:
Heilbronn, Bremen

Wynagrodzenie:
podstawowe od 1700 € – 1900 € + dodatki i premie

Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
1

Podstawowe obowiązki

  • Samodzielna opieka nad pacjentami chorymi i/ lub potrzebującymi opieki
  • Pomoc w wykonywaniu zabiegów zleconych przez lekarza i pielęgniarki
  • Pomoc w utrzymaniu higieny osobistej i pielęgnacja osoby podopiecznej
  • Pomiar ciśnienia krwi, temperatury, pulsu i oddychania
  • Wspieranie w wykonywaniu czynności samoobsługowych i podczas spożywania posiłków
2

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe na ww. stanowisku lub pozytywnie ukończony kurs w tym zakresie
  • Język niemiecki na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie w pracy w Niemczech mile widziane
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności, empatia i cierpliwość w stosunku do podopiecznych
  • Odpowiedzialna, samodzielna oraz kooperatywna praca
  • Wysoki standard higieny
  • Chęć do dalszego rozwoju

Pracodawca oferuje:

1700€ – 1900€
miesięcznie + premie

Pracę na pełny etat

Płatny urlop

  • Umowę na czas nieokreślony po zakończeniu okresu próbnego
  • Zwrot kosztów dojazdu na rozmowę kwalifikacyjną w wysokości 150 €
  • Ubezpieczenie emerytalne w ramach pracowniczego programu emerytalnego wg. ustawy obowiązującej w Niemczech
  • Ubezpieczenie stomatologiczne oraz dodatkowe ubezpieczenie uzupełniające
  • Kursy i szkolenia
  • 40 godzin w tygodniu roboczym
  • Możliwa praca w godzinach nadliczbowych ( płatne lub do odbioru- np. istnieje możliwość pracy po 10 godz. dziennie przez 3 tygodnie i wolny tydzień jako odbiór nadgodzin )
  • System dwu lub trójzmianowy ( zależnie od domu opieki/ kliniki )
  • Premia roczna, w Polsce jest to tzw. „trzynastka”, a w Niemczech pieniądze na Święta Bożego Narodzenia + premia urlopowa
  • Płatny urlop
  • Pomoc w uzyskaniu pieniędzy na dzieci ( Kindergeld ok 200 €, dziecko uczące się do 26 r. ż. )
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania ( koszt mieszkania po stronie pracownika )

Osoby zainteresowane prosimy o:

  • Kontakt telefoniczny lub email info@zaopiekujsie.com.pl